Zpravodajství

Andělé obestřou republiku

Kdo je nejlepší muzikant za rok 2006? Na tuto otázku odpověděla řada posluchačských anket, 17. března na ni zareaguje i Akademie populární hudby, protože v Ostravě zvolí "The Best of 06". Ochuzen však nezůstane žádný hudební fanoušek. V předvečer akce se republika na 250 místech rozezní hudební produkcí zastřešenou Anděly 2006.

Šestnáctý ročník Výročních cen Akademie populární hudby se odehraje až 16. března, do té doby se však dozvíme, která deska byla uplynulý rok nejprodávanější. Vyhlášení proběhne už 6. února. 

Na další si budou muset všichni počkat do března. Pak ale propukne hudební mela. Od 10. do 14. března ožije ostrava Andělským týdnem, v jehož rámci se mají otevřít kluby mnnoha hudebním žánrům. 

Ceny akademiků za rok 2005 se předávaly v pražském hotelu Hilton, rok předtím v Ostravě. Tam se podruhé v historii přesune předávání andělských sošek i letos. Ochuzeni však nezůstanou ani hudební fandové mimo severomoravskou metropoli. Hudební produkce pod hlavičkou "Andělská noc" se bude ozývat ze zhruba 250 klubů po celé České republice.  

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz