Zpravodajství

Kapela Buty pro rok 2007

Kapela Buty pro rok 2007
Zdroj: Sony BMG

Ostravská kapela Buty začala rok 2007 ostrým pracovním tempem. Ještě není ani konec ledna a už je na světě další z povedených videoklipů této povedené partičky. Letos se také můžeme těšit na koncertní turné, na které Buty vyjedou při příležitosti svých 21. narozenin.

Filmovou podobu dostala píseň Karel spí z aktuálního alba Votom. Odehrává se ve vesmíru na mezinárodní kosmické stanici. Vypráví o partě svérázných kosmonautů, kteří si po svém zabydleli stanici, ale i o Janu Pavlu II. a vesmíru vůbec. Vzešel z dílny studentů Ústavu animace a audiovize zlínské Univerzity Tomáše Bati.

Těšit se také můžete na speciální koncertní nadílku v podobě projektu Jukebox. Koncert Jukebox bude ověřenou tříhodinovou zábavou, kterou vytvoří fanoušci společně s kapelou. Vstupné na koncert bude vždy takové, aby vám v kapse zůstala alespoň pětikoruna, kterou pak budete moci použít jako případný vklad do Jukeboxu pro písničku.

Buty tak dávají fanouškům možnost nechat si od nich zahrát písničky na přání. Na výběr mají téměř sto písní. Výtěžek z Jukeboxu bude vždy věnován někomu dle momentálního nápadu kapely. Např. nejhezčí dívce v sále nebo bezdomovci v daném městě či vhozen do místní kašny. Jak sami členové kapely Buty říkají: „Nápadů a inspirace je hodně, a hlavně když se lidé dobře baví".

Sony BMG

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz