Zpravodajství

Policie hledá muže podezřelého z podvodu

Policie hledá muže podezřelého z podvodu

Policie České republiky vyhlásila pátrání po muži podezřelém z podvodu. Muž byl obviněn z prodeje aut, která si půjčoval v autopůjčovnách. Kromě toho prodával i vozy, které si pořídil na leasing. Leasing ale vůbec nesplácel. Policie dále hledá i jednoho pohřešovaného muže z Bíliny.


 

Hledaný muž podezřelý z podvodu se jmenuje Petr Malý. Trvalé bydliště má v Ostravě. Narodil se roku 1965. Má hnědé oči i vlasy. Vlasy má rovněž delší, po ramena s částečným přelivem. Nosí rovněž knír i bradku. Občas býval vídán i s dioptrickými brýlemi. Měří 180 centimetrů a je obézní postavy.

Petra Malého policie hledá pro podezření z podvodů. Na leasing odebíral vozidla, která nesplácel. Zároveň je poté ještě prodával. Rovněž prodával i auta, která si vypůjčil v autopůjčovnách.

Druhé pátrání se týká pohřešovaného muže z Bíliny

Policie dále pátrá i po jednom pohřešovaném muži z Bíliny. Ten byl naposledy viděn ve svém osobním voze 25. října 1999. Vůz se nakonec podařilo najít. Vozidlo bylo zničené požárem. Po řidiči však jako by se slehla zem. Tento muž jménem Václav Peksa se narodil 3. srpna 1966. Měří 170 centimetrů a je střední postavy. Má modré oči a prošedivělé vlasy česané dozadu. Naposledy byl viděn oblečen do takzvaného bombra.

 

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz