Zpravodajství

Sámer si po návratu z Ruska udělá řidičák

Sámer si po návratu z Ruska udělá řidičák
Zdroj: Korzo

Slušel by mu pořádný bourák. Také by ho rád měl. Jenomže Sámer Issa ještě neměl čas si udělat řidičák, takže auto, na které by se jen mohl dívat, zatím opravdu nepotřebuje.

"Samozřejmě by se mi líbilo nějaké pěkné auto. Už proto, abych byl mobilní, což je pro mne moc důležité. Ale přiznávám se, nemám řidičák. Nejdřív jsem na něj neměl léta, pak jsem zase na něj neměl čas. Teď se chystám na třítýdenní velkou cestu do Ruska. Až se vrátím, tak bych si řidičák chtěl konečně udělat," usmívá se zpěvák, jehož kariéru odstartovala soutěž Česko hledá SuperStar.

Sámer bude vystupovat především v Moskvě a pak také v Kyjevě. Už teď nazpíval v ruštině hit Ondřeje Brzobohatého Až zastavíme čas.

"Ruštinu jsem se ve škole neučil, umím anglicky, učím se německy a teď v Rusku chci začít s ruštinou, alespoň získat základy jazyka, se kterým jsem až dosud vůbec nepřišel do styku. Cestu do Ruska beru jako velkou příležitost ukázat se ve světě. Uvidíme, jak se to povede. Karel Gott tam kdysi zazářil a dodnes tam s úspěchem vystupuje a má svoje fankluby. I když nejsem božský Kája, uvidíme, jak se tam budu líbit."

Sámer má vlastní drogu
Říká se o něm, že než jde na jeviště, tak si nějakou tu marjánku práskne. Ale Sámer drogy odmítá. "Mám totiž svou drogu, pro mne je drogou předvádět se před lidmi, zpívat, ukazovat se. Práce je pro mne drogou. Ale návykové látky, ty určitě ne, protože v téhle branži, ve které se pohybuji, je to hned vidět. Po dvou třech měsících to lidé poznají a zpěvák sám taky, nemá ten výkon jako dřív. Takže v mém věku drogy vůbec nejsou potřeba. Taky se říká, že mou drogou je sex, holky. Jsem mladej, tak co mám dělat... Ale teď jsem tak trochu ustoupil od dívek, od nějakých vztahů, protože pro mne je nejdůležitější, abych se udržel a prosadil ve své práci. Navíc už mám zkušenost s delším vztahem a zjistil jsem, že nepotřebuji být pořád s někým. Konečně, v Rusku jsou prý moc hezký holky," směje se Sámer.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz