Zpravodajství

Ulice pomáhá dětem z dětských domovů

Ulice pomáhá dětem z dětských domovů

Herci ze seriálu Ulice dnes předají darovací šek ve prospěch akce Život nanečisto. Tím chtějí pomoci dětem z dětských domovů a ze slabších rodin. Jedním takovým, kdo podal tuto pomocnou ruku, je i Petr Vacek.

Zdroj: TV Nova

 

Zapojení do zcela normálního, běžného života je pro děti z dětských domovů leckdy velmi obtížné. Proto vznikla akce nazvaná Život nanečisto, která se těmto dětem v komplikované životní situaci snaží pomoci. Zároveň tak chce podpořit i děti ze slabších rodin, které mají se zařazením do běžného života rovněž problémy. Tato akce chce děti přimět, aby se naučili umět se sami o sebe postarat.

K akci Život nanečisto se připojili i herci ze seriálu ulice. Dnes předají ve prospěch tohoto projektu darovací šek. Jedním z těch, kdo na akci přispěli, je i herec Petr Vacek.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Ředitelství silnic a dálnic čelí kybernetickému útoku

Ředitelství silnic a dálnic se v úterý ráno stalo terčem kybernetického útoku. Nefungují webové stránky http://rsd.cz/ a dopravní informace na http://dopravniinfo.cz/. Ředitelství silnic a dálnic o tom informovalo na twitteru. V ranních hodinách nefungovala ani bezplatná asistenční informační linka pro řidiče. "Bezpečnost a dohled především nad dálniční sítí byl a je zajištěn. Izolované od kybernetických rizik, a tedy v plném provozu jsou systémy mýta a bezpečnostní a dohledové systémy řízení tunelů," uvedlo ředitelství. Kybernetickým útokem se momentálně zabývá Národní úřad pro kybernetickou a informační bezpečnost.

Píše se na Deník.cz