Zpravodajství

DiCaprio propil tisíc liber šterlinků

Radost z nominace na prestižního Oscara zřejmě rozjařila dvaatřicetiletého Leonarda DiCapria natolik, že se rozhodl oslavovat ještě předtím, než si na legendární zlatou sošku vůbec sáhnul. Alespoň tím si vysvětluje britský tisk chování jinak střídmého a rezervovaného herce po londýnské premiéře filmu Blood Daimond.

"Po představení se kolem desáté večer vydal s přáteli na pouť po nočních klubech," uvádí list Daily Mirror. Nejprve navštívili japonskou restauraci Roka, poté lokál Boujis v jižním Kensingtonu, který je oblíbeným zapadákem princů Williama a Harryho. V něm si po libosti dopřávali šampaňské a místní specialitu koktejl Crackberry a pouť zakončili v podniku The Collection.

 

Pijácká výprava přišla Lea na rovných tisíc liber (tedy zhruba 42 tisíc Kč), ale to mu zřejmě nestačilo. Po návratu do hotelu kolem šesté ráno pokračoval v popíjení až do deváté hodiny, kdy měl zajištěný odvoz na letiště.
Tomu se říká večírek....

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zástupci Finska a Švédska podali přihlášky do NATO

Švédský velvyslanec u NATO Axel Wernhoff a jeho finský protějšek Klaus Korhonen ve středu krátce po osmé hodině ráno předali v centrále Severoatlantické aliance přihlášky svých zemí do NATO, informovala švédská stanice SVT. Ty předtím podepsali ministři zahraničí obou zemí. Schválit je nyní musí všech 30 členů. Turecko už dříve avizovalo, že bude proti.

Píše se na Deník.cz