Zpravodajství

Přímo na diskotéce zastřelili muže

Přímo na diskotéce zastřelili muže

V restauraci Start, kde je také diskotékový club Restart, v Mladé Boleslavi došlo v noci na dnešek k potyčce, při které zastřelili třiatřicetiletého Slováka. Vše se událo ve chvíli, kdy přímo na parket přišli dva cizinci se zbraní v ruce. Po pachatelích teď pátrá policie.

Zdroj: TV Nova

Neznámí pachatelé, podle všeho slovenské a polské národnosti, se zbraní manipulovali a dvakrát vystřelili do stropu. Muž jim chtěl v jejich chování zabránit, ale přitom ho zasáhl výstřel. Policie tvrdí, že se nejspíše jedná o nešťastnou náhodu než vraždu.

Cizinci bezprostředně po výstřelu z restaurace utekli. Policie proto zahájila pátrání a v hledáčku má zejména mladoboleslavské ubytovny pro zahraniční dělníky. Jeden ze svědků tragédie nám k případu odmítl cokoli bližšího sdělit. „Opravdu nemůžu," konstatoval mladík.

„Ve 3:46 hodin přijalo zdravotnické operační středisko výzvu do Mladé Boleslavi do restaurace Start. Na místo okamžitě vyjela rychlá lékařská pomoc a Policie ČR z Mladé Boleslavi. Na místě však posádka nalezla neznámého postřeleného muže, který krvácel. Muži bohužel nebylo pomoci a lékař konstatoval jeho smrt," uvedla Nina Šeblová z tiskového oddělení středočeské záchranné služby.

Podle informací z internetových stránek diskotéky je dnes "z technických důvodů" club uzavřen.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz