Zpravodajství

Kirk Douglas vydal pikantní memoáry

Žijící hollywoodská legenda a tchán půvabné Catherine Zeta-Jonesové, herec a producent na penzi Kirk Douglas, se v devadesáti letech rozhodl, že nastal ten pravý čas publikovat své memoáry. Už proto, že pikantní sexuální dobrodružství, jež v autobiografii barvitě popisuje, už jeho pověst nijak nepoškodí.

Hrdina kultovního filmu Spartakus v knize s názvem Let's Face It - 90 Years of Living, Loving and Learning přiznává, že o panictví přišel už jako patnáctiletý, a to se svou třídní učitelkou. "Podle dnešních měřítek," uvádí ve své knize, "by skončila za mřížemi, ale tehdy jsem netušil, že se dopouští něčeho špatného. A ani mi to nevadilo."

Nejbizarnější milostný románek herecký idol třicátých až šedesátých let minulého století prožil před druhou světovou válkou v Německu. "Podařilo se mi dostat do postele vysokou plavovlasou blondýnku," uvádí. "Když dospěla k orgasmu, začala vykřikovat, že je nacistka, a požadovat, abych ji mlátil." Což prý po jejím přiznání s radostí učinil.

 

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz