Zpravodajství

Dva pobodaní na ubytovně v Mladé Boleslavi

Dva pobodaní na ubytovně v Mladé Boleslavi

Na ubytovně v Mladé Boleslavi se v noci na dnešek poprali tři cizinci. Při rvačce vytáhl jeden z nich nůž a dva muže pobodal.

Zdroj: TV Nova

"Jeden z cizinců byl převezen do mladoboleslavské nemocnice ve vážném stavu. V době příjezdu záchranné služby byl v bezvědomí. Druhý byl pobodán méně," sdělila serveru nova.cz mluvčí středočeské záchranné služby Nina Šeblová.

Podle svědků byli všichni opilí. Mluvčí mladoboleslavské policie Ladislav Mareš incident potvrdil a dodal, že policisté útočníka zadrželi na místě krátce po incidentu.

Mladoboleslavští policisté v sobotu provedli v několika ubytovnách ve městě razii. V sobotu ráno totiž na místní vyhlášené diskotéce neznámý pachatel zastřelil jednoho z hostů klubu. Podle dostupných informací měl střelbu na svědomí také cizinec. Policie se nejdřív obávala, že by tyto dva případy mohly spolu souviset. Diskotékový klub totiž sídlí hned ve vedlejší ulici. Nakonec se ale ukázalo že případy spolu nemají nic společného. "Jsme si tím jisti téměř na 99 procent," potvrdil Mareš.

Nova.cz, TV Nova
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil armádě najímat civilní letadla pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz