Zpravodajství

Stallone se bojí krve

Stallone se bojí krve
Zdroj: TV Nova

Opravdu není zlato všechno, co se třpytí! Až v souvislosti s příchodem šestého dílu boxerské ságy Rocky do kin vychází najevo, že hollywoodský akční hrdina Sylvester Stallone není tím drsňákem, za něhož se před kamerou po léta vydává. Jak sám přiznal, nesnáší totiž pohled na krev.

"Pro natáčení jsme vyvinuli speciální druh rukavic," prozradil v rozhovoru pro týdeník TV-Movie, "jimiž lze sice pořádně někoho udeřit, nikoli však zranit." Bez nich by prý nemohl boxovat a nejpozději po minutě by skončil mimo ring. "Navíc bytostně nesnáším pohled na krev," dodal.

Proč se tedy vůbec rozhodl sám hrát v šestém Rockym? Má prý zcela konkrétní důvod: "V posledních letech jsem se cítil nespokojeně, něco mi chybělo," uvádí Sly. "A chtěl jsem ukázat, že šedesátka není žádné stáří." Osobně se prý cítí na čtyřicet, a když si uvědomí, že ve skutečnosti je mu o dvě desetiletí víc, udělá se mu špatně.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Krátká zpráva

Česko dalo Ukrajině helikoptéry a tanky, uvedl americký ministr

Ukrajinská armáda nedávno od Česka dostala bojové helikoptéry, tanky a raketové systémy. Po pondělním telekonferenčního jednání se spojenci to řekl americký ministr obrany Lloyd Austin. Hlavním tématem schůzky byla další vojenská pomoc Ukrajině, uvedl portál Defense One.

Píše se na Deník.cz