Zpravodajství

Vytančete si životní sen!

Vytančete si životní sen!
Zdroj: TV Nova

Naše televize přišla nedávno s velmi unikátní nabídkou. Pokud má kdokoliv z vás obrovské přání, jak pomoci někomu jinému, může se přihlásit do nové soutěže TV NOVA a pokusit se vysněné přání vytančit. Vítězi, který bude jen jeden, poté naše televize opravdu přemění sen ve skutečnost. Výše částky, za kterou bude sen splněn, je neomezená.

K dnešnímu dni se už do soutěže přihlásilo dva a půl tisíce lidí. To znamená, že dva a půl tisíce lidí našlo odvahu, poslalo přihlášku a svěřilo se naší televizi se svým přáním či životním snem. Jako například čtyřiadvacetiletá Helena.

"Já jsem se rozhodla do této soutěže přihlásit, protože bych chtěla manželovi splnit přání, které je pro nás vlastně jinak nesplnitelné," řekla nám Helena.

 

Její manžel je od narození postižený, neovládá nohy a téměř ani ruce, a proto potřebuje neustálou asistenci. Sen paní Heleny je dovolená u moře s profesionálním asistentem.

 

A především o tyto nesobecké sny jde. S přihláškou neváhala ani tato mladá dáma. Vytančit by chtěla dva miliony korun pro tuto postiženou paní, která peníze potřebuje na speciální operaci. Ta by měla odvrátit hrozící ochrnutí jejích rukou.

 

Přihlásit se můžete do neděle. Takže neváhejte, soutěž plná tance, emocí a dobrých skutků čeká i na vás.

 

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz