Zpravodajství

Exkluzivně: Rozhovor s Vendulou Svobodovou!

Exkluzivně: Rozhovor s Vendulou Svobodovou!
Zdroj: TV Nova

Naší televizi dnes poskytla exkluzivní rozhovor Vendula Svobodová. Potvrzuje v něm spekulace o tom, že její manžel Karel Svoboda trpěl v poslední době depresemi, a dokonce kvůli tomu několikrát vyhledal lékaře. I přesto si ale nedovede vysvětlit, co jejího manžela k sebevraždě přivedlo. Pár hodin před jeho smrtí s ním mluvila o společné večerní oslavě.

Svobodova žena Vendula v rozhovoru uvedla, že se ještě v den smrti manžela spolu domlouvali na společné večeři. Jeho činem je šokována. Mediální boj je podle jejích slov velmi silný, až hyenistický. "Lidé si neuvědomují, že jsem se rázem stala vdovou," uvedla Svobodová.

Svobodova žena dále přiznala, že se snažila svého muže zapamatovat tak, jak jej vždy znala. "Ale já ho našla a ten obraz budu mít před očima už celý život," řekla zdrcená Svobodová.

Svobodová působila na obrazovce zdrceným dojmem. Jednou z mála útěch je pro ní malý syn Jakub, který má podle matky předpoklady stát se hudebníkem stejně jako tatínek.

Svobodová se chce bránit nevybíravému honu na její rodinu i soudní cestou. Některá lidská hyena se pokusila zpeněžit fotografie ze smrti známého hudebníka. (více zde

Čtenáři serveru nova.cz projevují svoji účast 

Vendule Svobodové vedle kondolencí posílají slova útěchy a naděje.
„Je mi líto, se si musíte znovu projít tím, co už jste jednou zažila. Věřte, že celý národ je s Vámi a doufá, že v sobě opět naleznete sílu do života, už jenom kvůli Vašemu krásnému synovi," píše čtenářka ze středních Čech.

Ve svých reakcích veřejnost vyjadřuje také fakt, že právě Vendula Svobodová je osoba, která se věnuje celý život charitativní práci a v životě už několikrát zažila velmi těžké chvíle. „Chtěla bych Vám jen říct, že Vám moc držím palečky, abyste zvládla tohle období největší bolesti. Je velice smutné, že osůbka s tak velkým srdcem a pochopením pro druhé lidi má ve svém životě tolik bolesti a utrpení. Doufám, že se vše už brzy v dobré obrátí a že Vy a Váš překrásný syn Jakoubek budete znovu šťastní a budete ve svých vzpomínkách mít jen to dobré," vyjadřuje čtenář.

Mnoho z nich také připomíná fakt, že Vendula Svobodová má svého syna, kterému teď musí být oporou. "Paní Svobodová, cítíme s Vámi s Jakoubkem (rodinou). Zůstaňte prosím taková, jako jste, výjimečně lidská! Za svůj krátký život jste udělala mnoho dobrého, máme Vás rádi! Jste velmi raněna, vím, šrámy zůstanou navždy,věřím, že jste pana Svobodu velmi milovala, pan Svoboda žije dál ve vašem synovi, který vás bude opatrovat a stát při vás, věřím, že bude osobnost," uzavírá divačka z Moravy.

 

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz