Zpravodajství

Marilyn Monroe stále vyhrává

Marilyn Monroe stále vyhrává
Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Ohromná socha slavné hollywoodské blondýny Marilyn Monroe získala první cenu na prestižní soutěži sněžného umění. Marilyn porazila své filmové kolegy King Konga, Cindy Crawfordovou i E. T. Mimozemšťana.

Čtrnáctý ročník mezinárodní soutěže o nejlepší sochu ze sněhu v rakouském Ischglu vyhrála dvojice Italů Ivo Piazza a Rainer Kasslatter právě se svým holdem hollywoodské legendě. Na letošním ročníku soutěže, jejíž motto tentokrát znělo Setkání Ischglu s Hollywoodem, se objevila díla na téma filmů Čelisti, Moby Dick, Ten, kdo tančí s vlky, Vlk a Titanic. "Letos bylo opravdu těžké zvolit vítěze, protože sochy byly většinou stejně působivé a originální jako jejich předlohy," pochvaloval si organizátor soutěže Peter Reiner.

 

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zmizelo letadlo s 22 lidmi na palubě

Letadlo společnosti Tara Air zmizelo v nepálských horách z radaru. Na jeho palubě je 22 lidí, čtyři z nich jsou Indové, tři Japonci a ostatní pocházejí z Nepálu. Nikdo zatím neví, co se s letadlem stalo. Úřady už zahájily pátrací akci, informovala agentura ANI v neděli ráno.

Krátká zpráva

Porošenka nepustili z Ukrajiny

Ukrajinská pohraniční stráž nedovolila bývalému prezidentovi Petru Porošenkovi vycestovat ze země. Informovala o tom jeho strana Evropská solidarita na facebooku. Porošenko mířil na jednání parlamentního shromáždění Severoatlantické aliance (NATO) v Litvě. Poprvé se pokusil hranice překročit už v pátek večer. Podle pohraničníků neměl na opuštění Ukrajiny patřičná povolení.

Píše se na Deník.cz