Zpravodajství

Formanova Goyu chtěla celá Praha - video

Formanova Goyu chtěla celá Praha - video

Za Milošem Formanem do Prahy přijela delegace z Goyových přízraků a strhla se o ni bitka. Novináři uháněli herečku Natalii Portman, scenáristu Jean-Claude Carriera, španělského herce Javiera Bardema i samotného režiséra o rozhovor, fotografové se kvůli svým obrázkům málem poprali a slavnostního promítání filmu se zúčastnili jen ti nejvybranější. Takovou melu už tu dlouho žádný režisér nezpůsobil.


Na slavnostní premiéru Goyových přízraků se po rudém koberci prošel Miloš Forman, jehož ve všech rozhovorech i na pražské tiskové konferenci herci dokola chválili za jeho milý přístup, shodně potvrzovali jeho smysl pro humor a pochvalovali si i to, že přesně ví, co chce. Díky tomu všemu se miloš Forman dostal tak daleko a ochutnal dva oskary za režii, což se kromě něho podařilo jen čtyřem kolegům, mezi jinými třeba Stevnu Spielbergovi. Půvabná herečka Natalie Portman byla celý den v centru pozornosti. Na večerní premiéru přišla kráska z Hvězdných válek a snímku Leon v jiném účesu, než v jakém se odpoledne představila novinářům na tiskové konferenci. Filmový mnich neboli Španěl Javier Bardem sršel vtipem.   

České premiéry se zúčastnila řada význačných osobností. Poprvé se na veřejnosti objevil premiér Mirek Topolánek s milenkou Lucií Talmanovou. Pozvání do kina dostali režiséři Juraj Jakubisko, Jiří Menzel a zpěvák Karel Gott, Helena Vondráčková, herec Zdeněk Svěrák nebo Jaromír Hanzlík.

 

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz