Zpravodajství

Veronika Žilková těhotenství příliš neprožívá

Veronika Žilková těhotenství příliš neprožívá
Zdroj: Korzo

Herečka Veronika Žilková, která je nyní v pátém měsíci těhotenství, tvrdí, že si svůj požehnaný stav pomalu už ani neuvědomuje. V květnu se vydá do porodnice už popáté, tentokrát ve Vrchlabí. Porodí tam svému snoubenci Martinu Stropnickému druhé dítě, syna, který by měl dostat jméno Vendelín.

"Čím jsem starší, tím je to těhotenství horší," říká Veronika. "A teď vzhledem k tomu, že mám rok a půl starou holčičku Kordulku, tak nějak nemám ani čas si uvědomit, že jsem těhotná. Chodím hrát ještě večer do divadla a mám k tomu plno jiných věcí, tak si to těhotenství zatím ani moc neužívám. Jen v jídle se neomezuji. Bohužel už jsem zase přibrala devět kilo."

Pětačtyřicetiletá Veronika se nedávno objevila na křtu knihy Metoda Ludmily Mojžíšové, o cestě k přirozenému otěhotnění, kterou spolu s Vlastimilem Harapesem pokřtila. Na úkor této knihy si Veronika neodpustila dodat, že o této metodě už slyšela, ale zůstala pouze u prvního cviku, lehnout si na záda, a pak už prý byla těhotná.

"Zavolali mi, jestli bych se nechtěla stát kmotrou této knihy, a já souhlasila. S tímhle nakladatelstvím jsem už dva roky v jednání, protože jsem jim slíbila knížku. Tak doufám, že ji časem napíšu. Možná už letos. A jak by se kniha měla jmenovat? Že by A mami...A, mami...a, mami...?," směje se herečka.

Nebylo by divu, jedna z nejvýkonnějších matek mezi českými celebritami už má doma syny Vincenta, Cyrila a Honzu a holky Agátu, Markétu a Kordulku. Spolu s Vendelínem už jich bude podle Veroniky Žilková doma tak akorát. Ale něco přece jen ještě chybí - svatba. K té by mělo dojít zřejmě v zahraničí, a to na podzim, až bude novopečená maminka zase v kondici.

Do porodů nemají chlapi co mluvit
Nedávno se objevily zprávy, že již není daleko doba, kdy budou moci za určitých okolností rodit i muži. Veronika to považuje za nesmysl. "Já jsem naprosto proti. Je to od přírody ženská záležitost. Já chci být za tu hvězdu," směje se. "A navíc už jsme s Martinem oba staří na to, abychom spolu chodili s břichem oba dva," směje se.

Informace z tisku o tom, že se chystá na sterilizaci ale Veronika Žilková zásadně odmítá, i když nepopírá, že houf dosavadních dětí už dál rozšiřovat nehodlá. „Tohle už je moje páté těhotenství a docela mi to stačí. Nemusím rodit i v pětašedesáti," říká herečka, která neváhala dvě děti adoptovat.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz