Zpravodajství

Smrtící výbuch na Slovensku

Smrtící výbuch na Slovensku
Zdroj: TV Nova

Obec Krompachy na východě Slovenska se pomalu vzpamatovává z neštěstí, které se tam stalo včera odpoledne. Jak od nás víte, výbuch plynu tam zdemoloval rodinný domek, ve kterém žily dvě rodiny. V jeho troskách zahynula jedna žena i se svojí pětiletou dcerkou.

Dalších 11 lidí bylo zraněno, tři z nich těžce. Lidé teď na pomoc postiženým připravují veřejnou sbírku.

Takový pohled rozpalakal i tvrdé muže. Ještě včera stál jednoposchoďový dům na svém místě  a dnes jsou z něj ruiny. Zakrvaveví lidé volají o pomoc. Všichni jsou v šoku. Pod ruinami zůstala matka s dětmi.

Zraněného Jakuba se ze sutin podařilo zachránit. Pětiletá Lena a její matka však našla ve zbořeném domě smrt. Celá obec je zdrená, naštěstí má již postižená rodina náhradní byt.

 

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Krátká zpráva

Česko dalo Ukrajině helikoptéry a tanky, uvedl americký ministr

Ukrajinská armáda nedávno od Česka dostala bojové helikoptéry, tanky a raketové systémy. Po pondělním telekonferenčního jednání se spojenci to řekl americký ministr obrany Lloyd Austin. Hlavním tématem schůzky byla další vojenská pomoc Ukrajině, uvedl portál Defense One.

Píše se na Deník.cz