Zpravodajství

Hvězdné manýry Jennifer Lopez

Hvězdné manýry Jennifer Lopez
Zdroj: TV Nova

Vžít se do kůže superhvězdy Jennifer Lopez příliš dlouho netrvalo. Stejně jako si osvojit manýry, jež dokáží ztrpčit život všem, kteří s ní pracovně přicházejí do styku. Nedávno se o tom přesvědčili zaměstnanci Westlake Studia u Santa Moniky, kteří se horečně snažili splnit její veškeré požadavky, bez nichž odmítala začít s natáčením nového nosiče.

Pouhé dvě hodiny před zahájením práce na připravovaném albu totiž producenti obdrželi třístránkový seznam věcí, bez nichž se J. Lo prostě nemůže obejít. Byl mezi nimi například kubánský kořeněný chléb, plátky masa a sýru, ovoce, parfémované svíčky a především úsporné žárovky, na kterých bezpodmínečně trvala. Nikoli však kvůli snížení spotřeby elektřiny, pouze usoudila, že zdroje světla s přesně stanoveným počtem wattů lichotí její pleti, dělají ji hladší a svěžejší.

Ve Westlake Studiu jsou sice zvyklí na mnohé hvězdné rozmary, přesto je Jennifer svými nároky dokázala zaskočit. Aby jí ve všem vyhověli, museli narychlo povolat dalších šest lidí, kteří se ani na okamžik nezastavili. Výsledek? Požadovaných lahůdek se nakonec herečka a zpěvačka téměř nedotkla.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Vojáci z Azovstalu půjdou před soud

Ukrajinští vojáci zajatí v továrním komplexu Azovstal půjdou před soud v separatistické Doněcké lidové republice. Uvedl to v pondělí vůdce samozvané republiky Denis Pušilin. Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov také sdělil, že výměna obránců Azovstalu za proruského oligarchu Viktora Medvedčuka není pravděpodobná. "Medvečuk je občan Ukrajiny. Nemá žádné napojení na Rusko a není voják. Lidé zajatí v Azovstalu jsou vojáci, je to úplně jiná kategorie lidí. Mluvit o nějakých dohodách je obtížné," řekl Peskov.

Píše se na Deník.cz