Zpravodajství

Sexu se Němci zřeknou za milion euro

Podle mínění odborníků i laiků se milování řadí na čelní místo žebříčku rozkoší, jež život poskytuje. Ti, kteří mají potíže se sexuálním stykem, tiše závidí ostatním, kteří si ho mohou dopřát v podstatě kdykoli, kdy se jim zlíbí. A přesto se mezi potentními muži najdou tací, kteří by se ho dokázali doživotně zříct. Za milion euro!

Vyplývá to alespoň ze studie, již připravila firma, která patří mezi největší světové producenty kondomů. Ta zjišťovala, zda a za jakých okolností by byli němečtí muži ochotni už navždy rezignovat na intimní hrátky. Nabídka jednoho milionu euro zlákala třetinu respondentů, kteří by bez zaváhání sáhli po velkorysém odškodnění.

Touhu po hmotném zabezpečení do posledních dnů lze ještě jakžtakž pochopit. Úsměvnější, ale spíš smutnější, je rozhodnutí tří procent příslušníků silnějšího pohlaví. Ti by postelové rozkoše ochotně vyměnili za mistrovský titul, jenž by získal fotbalový klub, kterému fandí. Lidskému chápání se však už zcela vymyká, že představa celoživotní bezplatné konzumace piva je pro jedno procento Němců přitažlivější než tělesná láska.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz