Zpravodajství

Dojatý Leoš celý večer líbal "Oskara" - video

Dojatý Leoš celý večer líbal "Oskara" - video

Moderátor hitparády Eso Leoš Mareš se podle diváků TV Nova stal nejoblíbenějším mužem této stanice za rok 2006. Předběhl tak v anketě Anno 2006 s třetí příčkou Pavla Rychlého a druhého moderátora televizních novin Reye Korantenga. Spolu s Daliborem Gondíkem slavil ještě dlouho po půlnoci.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

Večer plný překvapení a dobré nálady. Tak by se dala shrnout oslava třináctých narozenin TV Nova spojená s vyhlašováním nejoblíbenějších tváří obrazovky. Ve třech kategoriích se objevila jména známá z předchozích ročníků i naprostí nováčci. 

Novácký Oskar rozdával radost
Večerem provázela a v rolích reportérů se objevila dvojka Genzer a Suchánek. Neobvykle všichni zpěváci i zpěvačky vystoupili živě, s čímž jim pomáhala kapela ze SuperStar Pajky Pajk. Pro sošku, které se někdy říká novácký Oskar, si přišla nejprve Markéta Fialová, pak její moderátorská kolegyně Lucie Borhyová a první místo získala seriálová Gita, herečka Daniela Šinkorová.  

Překvapený Leoš 
Pánskou kategorii se třetím místem otevřel herec Petr Rychlý, druhou příčku získal moderátor Rey Koranteng a naprostým nováčkem, jenž se v předchozích ročnících nedostal ani do niminací, je Leoš Mareš se soškou nejcennější. Těžko se bránil radosti a dojetí. Ještě po půlnoci sošku objímal a opakoval, že je to jeho první ocenění po třinácti letech moderátorské práce.

Seriály převálcovaly, co se dalo
Nominovaná publicistika si neodnesla ani jednu sošku. Zato neoblomnou pozici prokázaly seriálové hity. Nejoblíbenějším pořadem TV Nova je Ordinace v růžové zahradě. Za ní na druhé příčce zůstala nekonečná Ulice a třetí místo si vysloužila Pojišťovna štěstí. Osobností TV Nova se stal režisér seriálu Ulice Dušan Klein. 

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz