Zpravodajství

Stallonovy dcery nenávidí Ramba

Stallonovy dcery nenávidí Ramba
Zdroj: TV Nova

Slavného boxera Rockyho se hollywoodskému akčnímu veteránovi Sylvesteru Stallonovi podařilo vzkřísit v šestém pokračování jeho osudů téměř dokonale. Ve Spojených státech se stal kasovním trhákem. Šedesátiletému protagonistovi však udělalo daleko větší radost, že jsou jeho dcerky na tatínka pyšné a všude se jím chlubí.

Podstatně hůře se však smiřují s tím, že se vrací i ke svému dalšímu hrdinovi, vietnamskému veteránovi Rambovi. "Když jsem jim o něm vyprávěl, rozplakaly se," svěřil se listu Welt am Sonntag. Nenávidí ho totiž z hloubi duše. Do té doby ani netušily, jak si vlastně otec vydělává na živobytí. S výjimkou toho, že točil ošklivé filmy. "Byl jsem pro ně domácím pánem, který si občas zahraje golf," dodal Sly.

Navzdory znechucení dívenek však čtvrtý díl nazvaný Pearl of the Cobra spatří světlo světa. V kinech by se měl objevit počátkem příštího roku. "Rambo je něco jako Frankensteinovo monstrum," objasňoval jeho představitel. Nenávidí celý svět a celý svět mu to oplácí stejnou měrou. "Posílám ho na poslední misi, na níž v sobě odhalí jiskřičku lidskosti." Pak už definitivně zmizí ze scény. Rockyho Balbou i Ramba hodlá zaměnit za duchovního otce detektivek i thrillerů Edgara Allana Poea, jehož osudy chce převést na filmové plátno.

Auru násilí, jež obklopuje většinu jeho hrdinů, připisuje Sylvester Stallone svému otci, který se dal snadno vyprovokovat a nešel daleko pro ránu. Kvůli vlastní zkušenosti se proto ke svým dětem chová úplně jinak.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz