Zpravodajství

Gazely svázaly „pracháče“

Čtyřčlennou pop-rockovou kapelu Gazely tvoří Betty, Radka, Katka a Jana. Je to docela nedávno, co se poprvé objevily na české hudební scéně. Vydaly desku a už je tu i první videoklip.


Klip k písničce s charakteristickým názvem "Půjdem ulicí (jako gazely)" si vzala pod patronát mladá režisérka Jana Počtová (držitelka několika ocenění za dokumentární film). Natáčení začalo 18. ledna v prostředí karlínské tovární haly, která v klipu představuje jakousi garáž, kam přijíždějí čtyři luxusní auta se čtyřmi bohatými postaršími muži. Každý z nich se zakouká do jedné z Gazel a bude se snažit ji všemi možnými prostředky svést.

Gazely mají v klipu image drsných holek, které pohrdají penězi i drahými auty. Holky dávají neodbytným chlapíkům najevo svůj nezájem například tak, že je svážou provazem nebo jim na hlavu vylijí pár drinků.

Kromě příběhu a hraných scének nechybí ani reálný rozměr - koncertování holek na pódiu doprovázených kapelou. Natáčení bude v nejbližších dnech pokračovat dalšími scénami z hotelového prostředí a nočního baru a již zmíněnými záběry ze stmívajících se ulic a běhu života ve městě.

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Píše se na Deník.cz