Zpravodajství

Landa přišel o klíče od divadla

Na konci února na muzikálové scéně přibude jeden kousek z pera autora, který sbírá ovace diváků na Slovensku, u nás ho čeká naprostá premiéra. Řeč je o Vašu Patejdlovi a jeho novém projektu Jack Roparovač, který v pátek převzal vládu nad Divadlem Kalich. Klíče si vzal od Dana Landy.


Muzikál Dana Landy Tajmeství byl po dvaadvacet měsíců vyprodaný, přesto se 2. února uskutečnila derniéra. Po poslední písni a děkovačce následovalo symbolické předání klíče od Divadla Kalich. Z rukou Lucie Vondráčkové jej převzala Sabina Laurinová, která si zahraje v připravovaném muzikálu Vaši Patejdla Jack Rozparovač. 

A poté jen gulášek
Po derniéře se herci odebrali do produkce, kde na ně čekal guáš od kuchaře Ivana Vodochodského. Nápomocen mu byl Richard Tesařík. Ředitel Divadla Kalich pak ještě předal režisérce Tajemství Mirjam Landové kytici, ťukly o sebe skleničky se sektem a až na samý závěr se dostavil autor derniérovaného muzikálu Dan Landa. 

Karlín chce Landovu gangsterku 
"Mám z Tajemství velikou radost. Ani Krysař, ani toto nebyl typický muzikál, a přestože to bylo poměrně náročné představení, tak jsme odcházeli středem vyprodaným sálem jako vítězové," dodává Landa, který už se domluvil na velkou gangsterku s karlínským divadlem. Muzikál plánovaný výhledově za dva roky by se měl jmenovat Zabte sršně.
Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Vojáci z Azovstalu půjdou před soud

Ukrajinští vojáci zajatí v továrním komplexu Azovstal půjdou před soud v separatistické Doněcké lidové republice. Uvedl to v pondělí vůdce samozvané republiky Denis Pušilin. Mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov také sdělil, že výměna obránců Azovstalu za proruského oligarchu Viktora Medvedčuka není pravděpodobná. "Medvečuk je občan Ukrajiny. Nemá žádné napojení na Rusko a není voják. Lidé zajatí v Azovstalu jsou vojáci, je to úplně jiná kategorie lidí. Mluvit o nějakých dohodách je obtížné," řekl Peskov.

Píše se na Deník.cz