Zpravodajství

Slovenský sanitář surově napadl bezdomovce

Slovenský sanitář surově napadl bezdomovce
Zdroj: TV Nova

Skandál na Slovensku rozpoutaly záběry, které na mobil natočil muž na pohotovosti v nemocnici v Bánské Bystrici. Je na nich vidět, jak sanitář surově napadá pravděpodobně bezdomovce, který byl těsně po ošetření hlavy. Nemocnice už sanitáře propustila a potrestala i jeho nadřízeného. Teď právníci zjišťují, jestli sanitář neporušil zákon.

Pacient chce po ošetrení hlavy pravděpodobne opustiť nemocnici, ale spletl si dveře. Sanitář z pohotovosti se ale v chvíli mění doslova na vyhazovače ze čtvrté cenové skupiny. Pacienta avalí na zem, padají facky a vleče jej po zemi.

Muž sa konečne snaží postavit, vulgární sanitář mu ale i tak ještě chvíli nedá pokoj.

Sanitář sa obhajoval, ale záběry neukázaly ani na agresivitu pacienta a už vůbec ne na to, že by mohl být nebezpečný.

I podle autora záběr nebyl žádný důvod na fyzické napadnutí. Sanitář se médiím vyhnul. Podle šéfa nemocnice ale vyjádřil alespoň politování.

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru trajektu na Filipínách zahynulo nejméně sedm lidí

Nejméně sedm lidí přišlo o život při pondělním požáru trajektu Mercraft 2 na Filipínách, který převážel 124 lidí včetně posádky z ostrova Polillo do Realu v provincii Quezon, informuje agentura AFP. Fotografie sdílené pobřežní stráží ukazovaly loď zachvácenou požárem. Doposud bylo zachráněno na 120 lidí, po zbytku pasažérů pátrá pobřežní stráž. K neštěstí došlo asi sedm kilometrů od přístavu.

Píše se na Deník.cz