Zpravodajství

Robbie Williams nepřestává šokovat

Robbie Williams nepřestává šokovat
Zdroj: EMI

Věčný rebel Robbie Williams sklízí se svou aktuální novinkou, deskou Rudebox nemalé úspěchy. Jeden singl střídá v těsném závěsu další. Nyní je aktuální ten s názvem She´s Madonna.

Dalším singlem z desky Rudebox je pulsující pecka She´s Madonna, na které Robbie spolupracoval s Pet Shop Boys. Toto duo - Neil Tennant a Chris Lowe - tak vytvořilo spolu s Williamsem doslova superskupinu.

Píseň She´s Madonna dýchá dynamickým electropopem, k němuž se navíc přidává i silný a příjemný baladický rozměr. Povedený kousek. A to se teprve těšte, až se k vám dostane videoklip. Robbie zde vystupuje k nepoznání převlečený za ženu, kabaretní umělkyni. Robbieho mužné tetování vypadá v něžných ženských šatech opravdu kouzelně. To prostě musíte vidět.

EMI
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Na Pražském okruhu havaroval kamion. Zablokoval dopravu

Na Pražském okruhu havaroval v úterý odpoledne poblíž Zličína kamion. "Nehoda i zásah blokují dopravu," informovali pražští hasiči. "Na místě nejsou žádní zranění," sdělil policejní mluvčí Jan Daněk. Okolo půl šesté odpoledne je místo průjezdné jedním pruhem. Při další úterní nehodě kamionu na dálnici D0 se u Černého Mostu také nikdo nezranil. "Místo je nyní průjezdné," řekl k této nehodě mluvčí Daněk krátce po 17. hodině.

Píše se na Deník.cz