Zpravodajství

Dalibor Gondík oslaví Valentýna jako vždy důkladně

Dalibor Gondík oslaví Valentýna jako vždy důkladně
Zdroj: Korzo

Herec a moderátor Dalibor Gondík je do své manželky Markéty stále zamilovaný. A je proto pochopitelné, že i letos spolu oslaví Valentýna. V jejich rodině se totiž tyto oslavy staly už tradicí a mají každý rok stejný průběh.

"V roce 1998 jsme se vzali, před tím jsme spolu asi rok a půl chodili, takže teď už budeme na svátek Valentýna spolu už podesáté," svěřil se Dalibor.

V tento den Dalibor své ženě nosí kytici růží a pak jdou spolu někam na dobrou večeři a na víno. Stále zamilovaný Dalibor Gondík má letos velké rodinné i pracovní plány. Nesmírně se těší, že jeho manželka dokončí právnickou fakultu. Jakmile se jí to podaří, chtěli by si pořídit další přírůstek do rodiny.

Dalibor je totiž přesvědčený o tom, že je skvělé mít sourozence. "Já bych rozhodně nechtěl být jedináčkem. Bez své sestry Ády si nedovedu život vůbec představit," říká. "A bylo by dost sobecké tento pocit mému synovi Theodorovi nedopřát," konstatoval. I jeho sestra má potomka, dvouletou dceru Nelu.

Dalibor Gondík, který má za sebou spolu se svou sestrou spousty televizních vystoupení, hraje na kytaru v hudební skupině Hamleti a v současné době se intenzivně také učí na saxofon. Čeká ho totiž první velká muzikálová role, kde bude hru na saxofon potřebovat. V muzikálu Šakalí léta, který v červnu uvede Divadlo ABC, totiž ztvární roli Babyho, na což se už moc těší...

 

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz