Zpravodajství

Muži silikonům nefandí

Není to tak dávno, co sexuální fantazii mužů dokázal rozjitřit pouhý pohled na odhalený dámský kotník. Čas však pokročil a ženská nahota se stává snadno dostupným a víceméně laciným zbožím. Pánové tvorstva si proto museli najít pro svou erotickou představivost jiné způsoby a prostředky.

Podle průzkumu, jenž přednedávnem proběhl v Německu, jeho mužští obyvatelé našli největší zalíbení v příslušnicích něžnějšího pohlaví, které vystavují půvaby na odiv při tanci u tyče. Plným 89 procentům se líbí, když se žena svíjí v rytmu pomalé melodie přímo před jejich očima na stole. Nijak by se nebránili tomu, kdyby se tak chovala v soukromí i jejich partnerka. Bez ohledu na škody, jež by mohla způsobit na zařízení bytu.

Před klasickou misionářskou polohou preferuje 76 procent mužů partnerky, které je dokáží sexuálně uspokojit v takzvané jezdecké pozici. Pro 37 procent respondentů je největším darem, když jejich společnice trpně nepřijímá laskání a milování, ale sama se snaží vnést do nich netušené a překvapivé prvky.

Z velkých ňader však má mnoho dotázaných přímo panickou hrůzu. Pouze 14 procent přiznává, že je dokáže uvést do varu poprsí, jímž ještě nedávno disponovala například Pamela Anderson. Naproti tomu 63 procent milenců cítí rozčarování při pohledu na obnažené prsy, které vypadaly tak vábně v rafinovaně střižené push-upce. Nejpřijatelnější je pro většinu zástupců silnější poloviny lidstva průměrná velikost podprsenky 75 B.

Na to, že ohromující poprsí spíš odpuzuje, než přitahuje, ostatně už také přišly i proslulé sexbomby, jež si dříve nechávaly vsazovat jeden implantát za druhým. Nyní se jich téměř houfně zase zbavují. Patří k nim nejen už zmíněná Pam, která vyměnila velikost 75 D za C, ale také zpěvačka Anastacia, jež přešla z dvojitého D rovněž na C, pornohvězda Gina Wild, jež se po ukončení filmové kariéry vrátila jak k občanskému jménu Michaela Schaffrathová, tak k umírněnějším tvarům, z D se přeorientovala na C. Pro plošší hruď se rozhodla i šedesátnice Cher a o 29 let mladší hollywoodská hvězda Drew Barrymoreová, která si poprsí nechala operativně zmenšit a zpevnit, stejný záměr nedávno oznámila i britská modelka Katie Priceová, známá také jako Jordan.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz