Zpravodajství

Hádka dělníků skončila brutální vraždou

Hádka dělníků skončila brutální vraždou

Nad surovým chováním některých pachatelů zůstává rozum stát. Ve čtvrtek vpodvečer se odehrála tragická událost v Praze na Zbraslavi. Cizinec ukrajinské národnosti tam ubil svého krajana. Spor stavebních dělníků tak měl smrtelné následky.

Zdroj: TV Nova

Ke střetu mezi dvěma cizinci došlo na zahradě jednoho domu ve  Zbraslavi. Tito dva stavební dělníci se spolu nejprve pohádali. Poté se začali prát. Agresivita jednoho vystoupala až do té míry, že svého soka umlátil k smrti. Po tomto činu se pokusil zahladit stopy. Svou oběť odtáhl do zahradního altánu. Nejprve ji zabalil do matrací a hadrů. Poté ji polil benzínem a zapálil.

Na místo činu přijeli hasiči a policisté. Pravděpodobného pachatele našli v rekordním čase téměř za hodinu nedaleko od místa činu. Byl ve značně podroušeném stavu. Naměřili mu 3,5 promile alkoholu v krvi. Podezřelý z vraždy skončil v policejních poutech. K vraždě se sice přiznal, jeho výpověď ovšem budou muset kriminalisté ještě prověřit.

Cizinec tak strávil noc ze čtvrtka na pátek na záchytce v nemocnici na Bulovce. Policisté ho dnes dopoledne vyslýchali. Dnes se k vraždě opětovně přiznal. Policisté cizince prozatím umístili do cely. Tam bude čekat do doby, než soudce rozhodne o uvalení vazby.

 

Nova.cz, TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz