Zpravodajství

Good Charlotte v březnu a bez servítek naservírují nové album

Good Charlotte v březnu a bez servítek naservírují nové album
Zdroj: Sony BMG

Všichni fanoušci této pop-punkové kapely již netrpělivě očekávají vydání jejich novinkového alba. Vydání jejich čtvrté studiovky je již oficiálně naplánováno na 19. března.

Přestože zvukově se bude nové, čtvrté studiové album Good Morning Revival od předešlých počinů lišit, dali se na něm Good Charlotte opět dohromady s producentem Donem Gilmorem. Gilmore produkoval již první, eponymní album kapely z roku 2000 a kromě toho spolupracoval s takovými hvězdami jako Pearl Jam, Linkin Park nebo Avril Lavigne.

Good Morning Revival následuje po albu Chronicles Of Life And Death z roku 2004, které obdrželo platinovou desku a jehož se díky tvrdé a dobře odvedené práci po celém světe prodalo neuvěřitelných devět milionů kopií.

Sony BMG
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Biden kvůli krizi s kojeneckou výživou použil zákon z války

Americký prezident Joe Biden kvůli nedostatku kojenecké výživy uplatnil zákon o obranné výrobě vzniklý za korejské války v roce 1950. Umožňuje nařídit firmám výrobu nezbytnou pro bezpečnost USA. Zároveň povolil armádě najímat civilní letadla pro dopravu kojenecké výživy ze zahraničí. Kritický nedostatek dětské výživy způsobilo únorové uzavření největší továrny v zemi kvůli dvěma podezřelým úmrtím kojenců na bakteriální infekci.

Píše se na Deník.cz