Zpravodajství

Kuchaře Olivera šokuje Christina Aguilera

Kuchaře Olivera šokuje Christina Aguilera
Zdroj: EMI

Zpěvačka Christina Aguilera je pověstná tím, že se ráda předvádí na pódiu oblečená co nejúsporněji. Jak přiznala, této zálibě holduje i v soukromí a nedělní oběd vaří partnerovi pravidelně v rouše Evině a pak ho neoblečení společně konzumují. "Nahé víkendy" totiž považuje za nejlepší lék proti tomu, aby manželství zevšednělo.

Světově proslulý anglický televizní mistr-kuchař a neúnavný propagátor lehké a vyvážené stravy Jamie Oliver je jejím počínáním šokován. Představa, že by se postavil v kostýmu nudisty k rozžhavenému sporáku a manipuloval s pánvemi vroucího oleje, je pro něj děsivá.

"Kdysi dávno," přiznává jednatřicetiletý kulinářský odborník, "jsem jen s koketní zástěrkou na nahém těle chtěl ukuchtit něco dobrého pro svou tehdejší přítelkyni." Víckrát to už dělat nebude, jedna zkušenost s tím, jaké to je, když se vroucí pára dostane na kůži pod rouškou, mu prý stačila.

Zpěvačka Aguilera, přezdívaná X-Tina, je však na rozdíl od něho zřejmě odhodlána pro udržení vztahu v kuchyni riskovat nějakou tu opařeninu či popáleninu. Už prý proto, aby dostála přísloví, že láska prochází žaludkem.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz