Zpravodajství

Kuchaře Olivera šokuje Christina Aguilera

Kuchaře Olivera šokuje Christina Aguilera
Zdroj: EMI

Zpěvačka Christina Aguilera je pověstná tím, že se ráda předvádí na pódiu oblečená co nejúsporněji. Jak přiznala, této zálibě holduje i v soukromí a nedělní oběd vaří partnerovi pravidelně v rouše Evině a pak ho neoblečení společně konzumují. "Nahé víkendy" totiž považuje za nejlepší lék proti tomu, aby manželství zevšednělo.

Světově proslulý anglický televizní mistr-kuchař a neúnavný propagátor lehké a vyvážené stravy Jamie Oliver je jejím počínáním šokován. Představa, že by se postavil v kostýmu nudisty k rozžhavenému sporáku a manipuloval s pánvemi vroucího oleje, je pro něj děsivá.

"Kdysi dávno," přiznává jednatřicetiletý kulinářský odborník, "jsem jen s koketní zástěrkou na nahém těle chtěl ukuchtit něco dobrého pro svou tehdejší přítelkyni." Víckrát to už dělat nebude, jedna zkušenost s tím, jaké to je, když se vroucí pára dostane na kůži pod rouškou, mu prý stačila.

Zpěvačka Aguilera, přezdívaná X-Tina, je však na rozdíl od něho zřejmě odhodlána pro udržení vztahu v kuchyni riskovat nějakou tu opařeninu či popáleninu. Už prý proto, aby dostála přísloví, že láska prochází žaludkem.

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Kanada plánuje zakázat Putinovi a dalším členům ruské vlády vstup do země

Kanadský senát v úterý navrhl změnu zákona o přistěhovalectví a ochraně uprchlíků (IRPA), který by umožnil zakázat vstup všem osobám podléhajícím kanadským sankcím i jejich rodinným příslušníkům. "Zákaz vstupu blízkých spolupracovníků a klíčových stoupenců Putinova režimu, včetně těch, kteří jsou zodpovědní za tuto nevyprovokovanou agresi, je jedním z mnoha způsobů, jak činíme Rusko odpovědným za jeho zločiny," uvedl podle Reuters v prohlášení kanadský ministr veřejné bezpečnosti Marco Mendicino.

Píše se na Deník.cz