Zpravodajství

London Fashion Week poprvé s českým zástupcem

Čas se opět nachýlil a tolik očekávaný prestižní londýnský víkend módy klepe na dveře. Již zítra začíná letošní ročník této velkolepé a celosvětově význačné události, a dokonce bude mít letos poprvé také zástupce z řad českých návrhářů.

Svou autorskou kolekci v Londýně představí také Pavel Ivančic se svou prací, jež je zároveň „výstupem" jeho dvouletého působení na hodně prestižní akademii módy, Central Saint Martins college of Art and Design, která vychovala nejednu osobnost světové módy a na které získal také titul Master of Arts.

Na této módní show, kterou každoročně pořádá British Fashion Council, budou odborné veřejnosti a médiím představeny trendy a styl období podzim / zima 2007.

Sejde se tu více než sto návrhářů a designérů, kteří představí své kreace, kolekce a vize na dané období. Předvedou se již slavná jména světa módy, ale také mladí designéři. Právě jejich kolekce jsou očekávány s velkou dychtivostí a zájmem. Show „Nadějí módy" se koná v pátek 16. února, v poslední den konání přehlídky.

Muset Fashion Design

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz