Zpravodajství

Přestřelka v centru Prahy: jeden mrtvý

Přestřelka v centru Prahy: jeden mrtvý
Zdroj: TV Nova

V centru Prahy se v noci opět střílelo. Spor dvou mužů jeden z nich nepřežil. Za krátkou dobu je to šestá vražda na území hlavního města Prahy. Střelec policii stále uniká.

Ochranka vyhodila z jednoho pražského podniku v ulici U Průhonu dvojici peroucích se mužů. Ti na ulici v šarvátce pokračovali. Znenadání se v ulici čtyřikrát ozval výstřel z revolveru. Jeden muž při této přestřelce zemřel. Jeden pachatel tedy čtyřmi výstřely usmrtil jiného návštěvníka diskotéky. Policisté se marně snažili pachatele dopadnout. Za pár minut v nedalekém odpadkovém koši našli alespoň smrtící zbraň. Totožnost pachatele policie zná. Nyní po něm pátrá. Vrahem je 180 centimetrů vysoký Makedonec jménem Valon Azemi.

Šestá vražda v Praze za letošní rok

Tato noční vražda je pro pražské policisty již šestou za letošní rok. Například před čtrnácti dny tu někdo zastřelil muže z Ukrajiny. Pražští policisté tedy řeší jednu vraždu týdně. Stejným tempem by jich tak na konci roku bylo 52. V loňské roce tu prošetřovali policisté 39 vražd. Loni bylo v České republice spácháno 231 vražd. To je o 45 případů víc než v roce předchozím. Počet brutálních útoků končících smrtí tedy stoupá. Podle psychologů je to proto, že lidé ztrácejí zábrany a lidský život pro ně ztrácí cenu.

 

 

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz