Zpravodajství

Skupina Genesis vystoupí v červnu v Praze

Britská rocková legenda Genesis vystoupí 20. června v Praze na stadionu Evžena Rošického na Strahově. Koncert byl přesunut z Budapešti do Prahy, protože maďarský stadion byl pro chystanou prejekci nevyhovující. Předprodej vstupenek začíná 19. února. Genesis vystoupí i s Philem Collinsem, který nedávno ohlásil návrat do skupiny a očekává se mamutí hudební akce.

Genesis se na letním evropském turné "Turn It On Again" představí v původní sestavě tvořené Philem Collinsem, Tonym Banksem a Mikem Rutherfordem, které doplní tradiční koncetní hráči Chester Thompson a Daryl Steurmer. Turné kapala zahájí 11. června na Olympijském stadionu v Helsinkách.

Kapela měla hrát 20. června na stadionu v Budapešti, koncert byl však přesunut do Prahy. Zatím však není jasné, zda lístky zakoupené v Budapešti bude možno použít i pro pražský koncert.

Genesis s sebou jako vždy přiváží monumentální světelnou a hudební show, pro kterou údajně nebyly parametry maďarského stadionu dostačující. Podle internetových stránek společnosti Ticketpro se o podobu scény postarají jedni z nejlepších odborníků na světě - expert na světla Patrick Woodroffe a filmový architekt Mark Fischer.

 

 

 

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz