Zpravodajství

Rodiče obviňují lékařku ze smrti novorozeněte

Rodiče obviňují lékařku ze smrti novorozeněte
Zdroj: TV Nova

Smutný případ vyšetřuje policie v Brně. Přímo na porodním sále zemřel v jedné z brněnských porodnic novorozenec. Rodiče z jeho smrti obviňují lékařku, která mu pomáhala na svět.

Dítě zemřelo při komplikovaném porodu, který musel být nakonec proveden kleštěmi. Do věci se už vložilo i ministerstvo zdravotnictví.

"Mysleli, že to bude normální porod a potom už to nešlo, tak mě začali píchat různý injekce na vyvolávání," řekla matka zemřelého dítěte. 

"Paní doktorka vlastně koukla na ten graf, který tam běžel a říkala, že to zkusí ještě normální cestou a pak jsem najednou viděl, jak vytáhla kleště, vsouvala je dovnitř a nakonec ho teda vytáhla, přičemž upadla na zem," uvedl šokovaný otec.

Vedení nemocnice doktorčino údajné upadnutí popírá. "Pak ho vytáhli rukama už celýho, položili ho akorát přítelkyni na břicho a paní doktorka odešla," dodal zdrceně otec.

Podle otce doktorka neprojevila žádnou lítost. Případ je nadále prošetřován.

 

 

 

Televizní noviny
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Zástupci Finska a Švédska podali přihlášky do NATO

Švédský velvyslanec u NATO Axel Wernhoff a jeho finský protějšek Klaus Korhonen ve středu krátce po osmé hodině ráno předali v centrále Severoatlantické aliance přihlášky svých zemí do NATO, informovala švédská stanice SVT. Ty předtím podepsali ministři zahraničí obou zemí. Schválit je nyní musí všech 30 členů. Turecko už dříve avizovalo, že bude proti.

Píše se na Deník.cz