Zpravodajství

Náhražka penisu změnila čínské dvojici život

V dětství ho stihla nehoda, která mu, jak se domníval, nadobro zničila život. Na čínského chlapce se totiž vrhl rozzuřený pes, který mu ukousl penis i varlata. V dospělosti pak trpěl psychickými poruchami nejen kvůli nemožnosti sexuálního styku, ale také proto, že mu zůstal poměrně vysoký hlas, jenž v jeho věku působil nepatřičně.

Přítelkyně ovšem dnes pětatřicetiletého Číňana přiměla k tomu, aby se na univerzitní klinice v Kantonu podrobil operativnímu zákroku, při němž dostal náhradní pohlavní úd. Lékaři vytvořili čtrnácticentimetrový pyj z kůže, prsních svalů a kosti.

"Může vést normální sexuální život se všemi doprovodnými příjemnými pocity," řekl agentuře Nová Čína jeden z chirurgů, jenž se podílel na operaci. Zároveň však dodal, že na rozdíl od mužů, které plně vybavila sama příroda, nebudou jeho prožitky tak intenzivní, protože nemohli zrestaurovat varlata.

Muže, jemuž díky operatérům stouplo pošramocené sebevědomí, čekali před branou nemocnice zástupci médií - marně. Odmítl cokoli říci. Situaci zachránila jeho duchapřítomná partnerka, která přispěchala s vyjádřením, že jsou s průběhem zákroku i zotavováním nadmíru spokojeni a z umělého mužství mají oba obrovskou radost.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz