Zpravodajství

Když se manželky vymění

Jedna z nejúspěšnějších reality show se v březnu vrací na televizní obrazovky. Příběhy, které jsou sondou do českých domácností, uvidíte v cyklu Výměna manželek!


Zájem o účast ve třetí řadě reality show televize Nova je obrovský.  Zatím se přihlásilo přes 150 rodin a denně přicházejí nové a nové nabídky. V současné době je natočeno již pět dílů, jeden speciální, který se vrací k nejzajímavějším dílům druhé řady, a čtyři nové díly. Dalších devět se bude natáčet během následujících tří měsíců.

 

Jako první uvidíte výměnu Sylvy Hruškové a Dagmar Jahodové. Temperamentní kuřačka Sylva v rodině militantního nekuřáka Milana. Na druhé straně nekonfliktní Dáša po boku živelného Pepy. Příběh, který nabere nečekaně prudký zvrat.


Další nedělní večery budete sledovat příběhy:

Radky Tremlové a  Justýny Witkowské. Jak si poradí bývalá polská modelka, pro kterou jsou řád a čistota vším, v početné-sedmičlenné české rodině, kde vládne absolutní anarchie?


Ladislava Betlachové a  Jaroslavy Katolické. Poradí si velmi mladá maminka malého chlapečka s osmičlennou rodinou s několika staršími pubertálními dětmi? Vše bude muset navíc zvládat zároveň s velkým hospodářstvím!

Evy Pokorné a Žanety Bikárové. Mladá, spořádaně žijící Romka Žaneta si chce vyzkoušet život v „bílé" české rodině. Jak se vypořádá s nečekaným, až šokujícím nepořádkem a špínou v novém prostředí?

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz