Zpravodajství

Landa rozdupal své dílko - video

Landa rozdupal své dílko - video

Premiéra filmu Kvaska se blíží, a tak Landovi začínají tlačit na pilu. Dan Landa dokonce na křtu soundtracku své dílko rozdupal. Ne že by si své hudby nevážil, ale připadalo mu to jako zajímavější forma křtu než obyčejné polití šampaňským. Obsah dlouhých skleniček tak hosté beze zbytku vypili sami, ani kapka nepřišla na zmar.

Zdroj: TV Nova - Tomáš Kulhánek

„Pozvali jsme vzácného kmotra, to jsem já," uvedl slavnostní křest zpěvák Dan Landa, vedle kterého v tu chvíli stála herečka Lucie Vondráčková a Jiří Korn. Jen Landa domluvil, pustil nachystaný soundtrack na zem a svými těžkými botami jej rozdupal. Kousky plastového obalu se rozlétly na všechny strany, CD sice vydrželo vcelku, skrze škrábance by ale jistě už nevyšel ani tón. Přítomní neskrývali překavapení z netradičního křtu.  

Sountrack s písněmi, jež složil Dan Landa, předešel promítání a už leží na pultech. Na CD jsou dvě písničky, které ve filmu nezazní. Dan je tam přidal proto, aby doplnil stopáž a neošidil tak budoucí majitele. Přestože Kvaska ještě nemá své diváky, pomýšlí manželé Landovi na další filmování a zpěvák už má námět ze sobě důvěrně známého prostředí rallye. Vše prý bude záviset na úspěchu jejich filmového debutu, který vstoupí do kin 22. února. 

Připravujeme videoreportáž.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz