Zpravodajství

Video! - Vlasta Horváth koncertoval v Retru

Video! - Vlasta Horváth koncertoval v Retru

První únorový večer patřil v pražské Retro Music Hall vítězovi druhé řady soutěže Česko hledá Superstar Vlastovi Horváthovi a jeho kapele. Byl to od křtu jeho druhé desky vůbec první pražský koncert. A povedl se!


Coby předkapela, jež měla za úkol rozehřát do sálu pomalu proudící publikum, vystoupila skupina Prowizorium. Během jejich vystoupení se sál zaplnil a našlo se i pár fanoušků, kteří si s Prowizoriem notovali.

Když už byli všichni na svých místech, přišla řada na Vlastu, který neskrýval nadšení, kolikže lidí se v Retru sešlo. Všecek zmaten z toho davu, popletl si název hned první pecky. Místo avizované písně Co tě napadá, zazpíval Půlměsíc. Což ovšem nikomu příliš nevadilo. Dál pak už vše pěkně šlapalo. Vlasta s kapelou přehráli skoro všechny skladby z jeho aktuální novinky Do peří nefoukej. Nechyběli ani písně z jeho debutu, a už vůbec ne Vlastova oblíbená „superstáří" vypalovačka The Final Countdown.

V sále panovala skvělá atmosféra, bavilo se jak publikum, tak kapela. Na Vlastův koncert se přišlo podívat i několik kolegů z branže. Mezi diváky byli Petr Bende, Leona Černá, Jarmila Chaloupková nebo moderátorka Adéla Gondíková.

Po koncertě pak následovalo nekonečné focení a podepisování a radost až na kost. Tak zase někdy příště, Vlastíku...

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz