Zpravodajství

Video! - Vlasta Horváth koncertoval v Retru

Video! - Vlasta Horváth koncertoval v Retru

První únorový večer patřil v pražské Retro Music Hall vítězovi druhé řady soutěže Česko hledá Superstar Vlastovi Horváthovi a jeho kapele. Byl to od křtu jeho druhé desky vůbec první pražský koncert. A povedl se!


Coby předkapela, jež měla za úkol rozehřát do sálu pomalu proudící publikum, vystoupila skupina Prowizorium. Během jejich vystoupení se sál zaplnil a našlo se i pár fanoušků, kteří si s Prowizoriem notovali.

Když už byli všichni na svých místech, přišla řada na Vlastu, který neskrýval nadšení, kolikže lidí se v Retru sešlo. Všecek zmaten z toho davu, popletl si název hned první pecky. Místo avizované písně Co tě napadá, zazpíval Půlměsíc. Což ovšem nikomu příliš nevadilo. Dál pak už vše pěkně šlapalo. Vlasta s kapelou přehráli skoro všechny skladby z jeho aktuální novinky Do peří nefoukej. Nechyběli ani písně z jeho debutu, a už vůbec ne Vlastova oblíbená „superstáří" vypalovačka The Final Countdown.

V sále panovala skvělá atmosféra, bavilo se jak publikum, tak kapela. Na Vlastův koncert se přišlo podívat i několik kolegů z branže. Mezi diváky byli Petr Bende, Leona Černá, Jarmila Chaloupková nebo moderátorka Adéla Gondíková.

Po koncertě pak následovalo nekonečné focení a podepisování a radost až na kost. Tak zase někdy příště, Vlastíku...

Nova.cz
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Při požáru nemocnice v Senegalu zahynulo 11 novorozenců

Při požáru na neonatologickém oddělení nemocnice Mame Abdou Aziz Sy Dabakh ve městě Tivaouane, asi 120 km východně od hlavního města Dakaru zemřelo 11 novorozenců, oznámil ve středu bez dalších podrobností na svém Twitteru senegalský prezident Macky Sall. K podobnému incidentu došlo koncem dubna ve městě Linguere na severu země, kdy při požáru v nemocnici zemřeli čtyři novorozenci. Starosta města označil jako příčinu požáru technickou závadu na klimatizační jednotce v porodnici.

Krátká zpráva

Německo se dohodlo s USA na koupi zkapalněného plynu

Německo se dohodlo s USA na nákupu zkapalněného zemního plynu. Informaci zveřejnila tisková služba americké společnosti Sempra Energy, která uvedla, že by prodala asi 2,25 milionu tun plynu ročně.

Krátká zpráva

Zelenskyj promluví k českému parlamentu

Ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj by měl k českému parlamentu promluvit 15. června. Po schůzce vedení obou komor to oznámila šéfka Sněmovny Markéta Pekarová Adamová. Poslanci a senátoři si projev ukrajinského prezidenta poslechnou ve svých sídlech.

Píše se na Deník.cz