Zpravodajství

Dopravní nehoda u Slavíče na Přerovsku zanechala 4 zraněné

Dopravní nehoda u Slavíče na Přerovsku zanechala 4 zraněné

U Slavíče na Přerovsku došlo k vážné dopravní nehodě. Vinou mikrospánku u jednoho z řidičů se tu srazila dvě osobní auta. Čtyři lidé byli zraněni. Z toho dva utrpěli těžká zranění.

Zdroj: TV Nova

Řidiče jednoho z osobních automobilů postihl za volantem mikrospánek. Následně vybočil ze své trati a vjel do protisměru. Tam se pak srazil s protijedoucím osobním vozem.

Těhotná řidička utrpěla vážná vnitřní zranění

Řidič sám po nehodě mikrospánek přiznal. Během tohoto neštěstí neutrpěl žádné zranění. Další čtyři lidé na tom ale byli podstatně hůř. Řidička druhého vozu, která byla těhotná, utrpěla vážná vnitřní zranění. Záchranáři ji odvezli do nemocnice, kde se musela podrobit operaci. Nenarozené dítě se zachránit nepodařilo. Spolujezdkyně viníka nehody byla rovněž vážně zraněna. Utrpěla těžké poranění hlavy a břicha.

Provoz obnoven až po třech hodinách

Na místě se po nehodě utvořila několikakilometrová kolona aut. Odklízení následků nehody trvalo několik hodin. Provoz tu byl obnoven až po třech hodinách.

Snídaně s Novou
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Za poslední rok zahynuli ve službě dva agenti CIA

Za poslední rok zahynuli ve službě dva důstojníci americké zpravodajské služby CIA. Na pamětní zeď v sídle agentury v Langley ve Virginii přibyly při každoročním ceremoniálu na jejich počest dvě hvězdy. Pracovali v utajení, jejich jména i okolnosti úmrtí jsou tajné. O rok dříve přišli při plnění úkolů o život čtyři příslušníci CIA.

Krátká zpráva

Zřícená budova pohřbila v Íránu šest lidí, desítky jsou ještě v troskách

Šest lidí zahynulo při zřícení nedostavěné budovy v nejrušnější ulici v íránském městě Abadan. Záchranáři vyprostili z trosek desetipatrového domu 34 živých, desítky lidí pohřešují. Spodní patra domu byla před několika dny zprovozněna, zatímco horní část ještě dostavovali. Policie zatkla majitele objektu i šéfa stavební firmy.

Píše se na Deník.cz