Zpravodajství

EXKLUZIVNĚ: Pavel Nedvěd - plná verze rozhovoru

EXKLUZIVNĚ: Pavel Nedvěd - plná verze rozhovoru
Zdroj: TV Nova

Podívejte se na plnou verzi rozhovoru reportéra TV Nova Janka Kroupy s Pavlem Nedvědem. Reportáž o Nedvědově investici uvidíte dnes večer na TV Nova v pořadu Na vlastní oči.

Zdeněk Nehoda, manažer fotbalisty Pavla Nedvěda, se ohradil proti tomu, že údajně bez vědomí klienta nakládal s jeho penězi. O obchodu, ve kterém Pavel Nedvěd může přijít o desítky milionů korun, jsme vám říkali už v sobotu. 

Reportáž z Televizních novin 14. února 2007 

Reportérům z pořadu Na vlastní oči Nedvěd v rozhovoru potvrdil, že jedna z finančních operací byla udělána bez jeho vědomí. Zdeněk Nehoda dnes ale přišel s prohlášením, které měl spolu s Nedvědem podepsat v italském Turíně. Píše se v něm, že všechny transakce byly provedeny v pořádku.

Nehoda říká: "Všechny věci jsem s Pavlem konzultoval a bez jeho souhlasu bych žádné věci neprodlužoval."

"O tomhle jsem absolutně nevěděl, protože jsem žádný kontokorent prodlužovat nechtěl, oni o tom věděli, jestliže to udělali, tak já o tom nevím," říká Nedvěd.

Pavel Nedvěd mluví o smlouvě, která umožňuje čerpat peníze z bankovního úvěru, za který ručí Nedvěd akciemi v hodnotě dvacet milionů korun. Problém je v tom, že smlouva měla omezenou platnost, a jak sám Nedvěd v rozhovoru potvrdil, o jejím prodloužení nevěděl.

Nehoda: "Tenkrát mi souhlas k tomu dal."

Po naší sobotní reportáži, kde se Nedvěd s Nehodu takto vyjadřovali, se v pondělí sešli v Turíně, prý aby si celou věc vyjasnili. Výsledkem má být prohlášení, které má v ruce Nehodova agentura. Podle tohoto prohlášení Nedvěd mnoho věcí z rozhovoru popírá.

Tomáš Klečka, zástupce Nehodovy agentury, říká: "To prohlášení bude zítra všem, kdo budou mít zájem, k dispozici i s originálními podpisy Pavla Nedvěda se Zdeňkem Nehodou."

Krátce poté, co se případ dostal na veřejnost, se naší televizi ozval bývalý reprezentační brankář Pavel Srníček. Ten zase tvrdí, že mu manažer Zdeněk Nehoda dluží přibližně pět milionů korun z roku 2003. Má jít o poslední splátku peněz týmu Brescie, ze kterého tehdy přestupoval.

V telefonickém rozhovoru pro TV Nova Srníček řekl: "Poslední splátka měla jít přes pana Nehodu, kterou Brescia údajně zaplatila, a pan Nehoda tvrdí, že ty peníze dostal, ale že mi je nedal."

Klečka uzavírá: "Nebudeme se dál k ničemu vyjadřovat."

Podívejte se na reportáž v TV Archivu pořadu - ZDE!

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz