Zpravodajství

Velká krádež tenisových raket za 7 milionů korun

Velká krádež tenisových raket za 7 milionů korun
Zdroj: TV Nova

Velká tenisová krádež. Kradlo se v Německu a zmizelo tisíc speciálních tenisových raket přímo z vývojového střediska jisté sportovní značky. Teď se našly na Slovensku a podle dostupných informací je za vším mezinárodní česko-slovenský gang.

Nešlo o obyčejnou krádež. Byli to speciální prototypy raket vyvinuté ve vývojovém centru pro evropské prodejce. Tuto raketu zatím držel v ruce jen Roger Federer z Australia Open.

Tenisové rakety v těchto kartónech v hodnotě 7 milionů korun se dva Slováci pokusili prodat hodně pod cenou, přibližně za 2,5 milionů korun jedné košické firmě. Měli ale smůlu. Právě firma, se kterou chtěli uzavřít svůj životní obchod, s okradeným výrobcem spolupracovala. Policie muže zadržela v okamžiku, když si přišli vyzvednout miliony.

Seriózní obchodníky z této oblasti tento černý obchod šokoval. Usvědčení dva podnikatelé ale nestojí přímo za krádeží. V minulosti už údajně byli trestaní a za raketový byznys jim hrozí až 5 let vězení. Rakety se teď vrátí zpět do rukou výrobce.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz