Zpravodajství

Love Gangsters pokřtí desku – v Roxy a zadarmo

Českobudějovická electropoppunková senzace Love Gangsters pokřtí toto pondělí 19. února v klubu Roxy své debutové album Viva Sicherheits. Utéct byste si to nechat neměli. Už proto, že to, co hrají oni, to jste opravdu ještě neslyšeli...

Těšte se na originální pojetí a originální směs retro stylů a nadčasovosti. Všechno se skvělými projekcemi a feelingem, který si odnesete domů! Muzika, která vás stoprocentně okouzlí a nadchne svou neskutečnou koncertní energií.

Extravagantní postavička Marotha a geniální elektronický mág Junker předvedou 19. 2. skvělou show. Ostatně jako vždy!

V rámci ní jim jejich debutové album Viva Sicherheits pokřtí jeden z nejznámějších Jihočechů současnosti a zároveň jedna ze zásadních vokálních i autorských osobností posledních dvou dekád - Petr Muk. Druhým kmotrem "gangsterského" alba bude Pavel Anděl.

Přijďte se mrknout na sílu koncertu a melodií Love Gangsters, dostanou vás!

10:15
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

Severní Korea hlásí "pozitivní trend" v boji proti covidu, případy horečky klesají

Státní média v Severní Koreji dnes oznámila “pozitivní trend“ ve vývoji epidemie covid-19. Poprvé za téměř 10 dní, od doby, kdy Severní Korea přijala opatření v boji proti šíření nákazy, klesly denní případy "horečky" (jak je toto onemocnění v zemi oficiálně označováno) pod 200 000 případů. Prvního nakaženého Severní Korea přiznala 12. května a v současné době eviduje zhruba 2,5 milionu nakažených. Se symptomy onemocnění už zemřelo skoro 70 lidí.

Krátká zpráva

Zelenskyj: Válku na Ukrajině může ukončit pouze diplomacie

Válka na Ukrajině může být vyřešena pouze prostřednictvím "diplomacie", řekl podle BBC v televizním projevu prezident Volodymyr Zelenskyj. V rozhovoru pro národní televizi naznačil, že jeho země by mohla na bojišti Rusko porazit, ale dodal, že válka může být definitivně zastavena pouze "u jednacího stolu". Jednání podle něj nebudou snadná, protože ani jedna strana se nechce ničeho vzdát. Ruské tiskové agentury tvrdí, že poslední schůzka se konala téměř před měsícem, 22. dubna.

Píše se na Deník.cz