Zpravodajství

Jak "Ordinace" slavila Valentýna - video

Jak "Ordinace" slavila Valentýna - video

Svátek svatého Valentýna nebyl pro herce seriálu Ordinace v růžové zahradě jen svátkem zamilovaných, ale také dnem pro oslavu nedávného vítězství v anketě Anno 2007 jako nejoblíbenější pořad roku. Na párty jsme se zašli podívat.


Všudypřítomná srdíčka, růžové balónky, sladké dortíky a šampaňské připomínaly, že je den D hlavně pro zamilované. A zamilovaných bylo na večírku spousta. „Já jsem zamilovaný do své ženy. Je to taková láska, že si ani nemusíme nic říkat a víme... (smích). Přál bych každému, aby měl tak pohodovou ženu, jako mám já," řekl nám herec a moderátor Petr Rychlý. „Mými dnešními Valentýnkami jsou moje žena, dcera Máša a vnučka Fanynka," prozradil nám své lásky Ladislav Potměšil.


Na večírku se sešla řada známých herců a hereček. Ti, kdo neslavili Valentýna, slavili prvenství seriálu Ordinace v růžové zahradě v anketě Anno. Valentýna neslaví například herečka Zlata Adamovská, ale se svým mužem prý pravidelně na prvního máje hledají rozkvetlý strom, který vybízí k polibku. „Na zahradě máme rozkvetlou třešeň, tam se líbá krásně," prozradila nám Zlata Adamovská, „A mým nejkrásnějším dárkem z lásky jsou mé dvě děti," doplnila.

Také Michaela Dolinová svátku sv. Valentýna příliš neholduje. „Já už jsem jiná generace, kterou tento svátek příliš neoslovil. Ale na druhou stranu musím říct, že když jsem dneska na ulici viděla ty zamilované páry a dívky nesoucí si růži, dojetím mi zvlhly oči," svěřila se herečka a moderátorka. Oslava ať už lásky, nebo úspěšnosti seriálu byla veselá a vy se na ni můžete podívat prostřednictvím našeho videa.

 

A jakého Valentýna jste letos prožili vy? Napište nám.

TV Nova

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz