Zpravodajství

Košťanová mezi patnácti nej modelkami světa

Košťanová mezi patnácti nej modelkami světa
Zdroj: Korzo

Na prestižní mezinárodní soutěži Top Model of the World 2007 v Číně se první česká vicemiss Mirka Košťanová rozhodně neztratila. Ve finále, které proběhlo na valentinskou středu, se probojovala mezi nejlepších patnáct. Na stupně vítězů už ale nevystoupala a první příčka tak patří Brazilce.

„Nechali nám na nácvik jen jeden den, a navíc jsme nacvičovali venku. Byla tam zima", popisuje Mirka nácvik, který dívky absolvovaly těsně před finálovou částí soutěže. Ta se uskutečnila na stadionu před 5000 diváky a přenášela ji čínská televize.

Mirka se vrátí do Prahy v sobotu a podle svých slov se hned půjde podívat do Top Hotelu Praha na intenzivní soustředění finalistek České Miss 2007, které začíná už dnes. Dívky se budou připravovat na blížící se napínavý souboj o korunku královny krásy a atraktivní cestu kolem světa. O týden později, 24. února, je totiž čeká finálový večer před kamerami TV Nova.

Jde především o nácvik choreografie, součástí intenzivního soustředění jsou také zkoušky extravagantních modelů a přednášky o líčení i péči o bezpečnost krásek. Sami diváci pak rozhodnou, kterou finalistku při hlasování pomocí sms zvolí. Stejně jako na novou českou královnu krásy čeká pohádková výhra v podobě cesty kolem světa i na jednoho z hlasujících televizních diváků.
Česká Miss

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz