Zpravodajství

Spící opilec v autě způsobil v Praze paniku

Spící opilec v autě způsobil v Praze paniku
Zdroj: TV Nova

Do jedné i do druhé nohy si dal v noci ze čtvrtku na pátek opilec v Praze. V Mašínově ulici se chtěl v sobotu časně ráno zahřát v autě, kolemjdoucí si ale mysleli, že je to zloděj. Na místo přijeli hasiči, kteří ve voze našli muže spícího těžkým spánkem opilce. Našemu serveru to sdělil mluvčí pražských policistů Ladislav Bernášek.

"Nejprve byl muž v hospodě, pak se šel ohřát do auta," sdělil našemu serveru Bernášek. Na parkovišti v Mašínově ulici se chtěl muž pod vlivem alkoholu schovat před chladnou nocí do auta, vytáčel tedy motor do vysokých otáček. Jeden kolemjdoucí ohlásil podivnou událost hasičům a policistům, kteří přijeli na místo činu.

Muži zákona netajili překvapení, když v autě spatřili spícího muže, jenž nereagoval na jejich podněty. Obávali se o opilcův život. Rozbili tedy okno zamknutého auta a muže vytáhli ven. Muž se těšil dobrému zdraví, pouze pod vlivem alkoholu v autě usnul jak Šípková Růženka.

Podle našich informací však hodlá opilec hasičský zásah rozmazávat. Zvažuje totiž podání trestního oznámení na hasiče, kteří se podle něj rozbitím okna dopustili poškozování cizího majetku.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz