Zpravodajství

Veřejnoprávní televize zanechala na ulici fekálie

Po natáčení České televize v historickém centru Prahy zůstaly na ulici zbytky po mobilních záchodcích. Po upozornění tamních obyvatelů se štáb televize rozhodl situaci prozatímně vyřešit kuriózním způsobem - aby hanbivý pozůstatek po záchodcích zamaskovali, postavili na místě exkrementů svůj služební vůz.


Celá ulice Vyšehradská byla ve čtvrtek zabrána vozy ČT na základě povoleného záboru. "Dnes v pátek ráno po této akci zůstaly na silnici v těchto místech kompletní fekálie včetně toaletního papíru," uvedla tamní obyvatelka. Ta na celou věc upozornila pracovníky Městské části Praha 2, kteří ovšem oznámili, že s tím nemohou nic dělat.

Obyvatelé Vyšehradu i turisté kochající se krásami historické Prahy zřejmě budou muset ještě nějakou dobu snášet nepříjemný zápach, který bude podpořen přicházejícím teplým počasím.

Podle vyjádření tamní obyvatelky služební auto z "místa činu" již odjelo, u silnice však údajně hlídkují lidé ze štábu a odhánějí chodce i auta, která zde chtějí parkovat.

Obyvatelé malebné části Prahy situaci s napětím sledují a obávají se, že "pouliční dílko" zatím rozjezdí projíždějící auta a exkrementy tak nebude možno uklidit, navíc se roztáhnou po celé ulici.

Nova.cz

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz