Zpravodajství

Neuvěřitelný rekord v líbání: 42 hodin!

Soutěž ve vytrvalostním líbání skončila v Brně světovým rekordem. Ten předchozí překonala o téměř osm hodin. Vítězný pár se líbal nepřetržitě, neuvěřitelných 42 a půl hodiny. Začal na svátek svatého Valentýna a skončil až dnes. Ale za jakou cenu. Odřené brady, obrovská únava, hlad a dehydratace, místo toalet dokonce pleny. Jeden z finálových párů skončil v nemocnici.

Líbací maratón se neobešel bez odřených brad a nosů, unavených končetin a dokonce musela zasahovat přivolaná záchranka. Na začátku bylo v soutěži 40 odhodlaných párů. První odpadlíci to vzdali po více než dvou hodinách.

"Já myslím, že spíš jenom tu žízeň, ostatní se tak nějak potlačovalo. Pak už začaly růst fousy a začali jsme trošku píchat," říkají odpadlí účastníci.

Pravidla byla jasně daná. Během polibku se nesmí za žádnou cenu odpojit ústy. Musí být na pódiu neustále v pohybu, nesmí jíst, jen pít brčkem. Nesmí dokonce ani na záchod.

Pustily to do plínek

"Tyhle ty tři páry, které tady vidíte, mají na sobě plínky a už to tam prý párkrát pustily," oznámil moderátor soutěže. 

Poslední dvě dvojice bojovaly do posledních sil. V závěru se jednomu ze soutěžících podlomily nohy a šel k zemi. Přivolaná záchranka měla plné ruce práce.

Oba soutěžící z finálové dvojice nakonec museli sanitkou odvézt na další vyšetření do nemocnice.

Vítězná dvojice po ukončení soutěže nejdříve přispěchala na pomoc soupeřům a poté už si v klidu mohla vychutnat pocit vítězství, i když s odřeným obličejem.

Poslední rekord v líbání, který byl dosažen v Holandsku, je tedy definitivně pokořen a je možné, že jej nikdo hned tak nepřekoná. Jen málokdo je totiž ochotný něco podobného podstoupit.

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz