Zpravodajství

Banderas a plešatý? Nikdy!

Banderas a plešatý? Nikdy!
Zdroj: TV Nova

K mužům až chorobně pyšným na svůj porost hlavy patří hollywoodský herec Antonio Banderas, který právě s kolegyní Jennifer Lopezovou usiluje thrillerem Bordertown o přízeň účastníků Berlinale a sošku Zlatého medvěda. Představa, že mu s věkem začnou řídnout vlasy, prozradil na tiskové konferenci, je pro něj zcela nepřijatelná.

K tomu prý, jak se šestačtyřicetiletý idol žen dennodenně přesvědčuje pohledem do zrcadla, však neodvratně dochází. "Až mi všechny vypadají a můj obličej dostane zchátralý vzhled," naznačil, "už mě nikdo víc před kamerou neuvidí."

Údajně proto, aby ho tato pohroma nezastihla nepřipraveného, se Antonio už několik let věnuje také režírování a věří, že ještě než osudový okamžik nastane, bude v této profesi stejně úspěšný jako herec.

 

Korzo
Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Důležité Události

Krátká zpráva

USA plánují v dohledné době ponechat v Evropě 100 000 vojáků

Očekává se, že USA plánuje v dohledné budoucnosti rozmístit v Evropě 100 000 vojáků, pokud Rusko nebude eskalovat a ohrožovat Švédsko a Finsko nebo členy NATO, uvedlo CNN s odkazem na několik amerických představitelů. Počty by se mohly dočasně zvýšit, pokud NATO v Evropě uskuteční více vojenských cvičení, popřípadě by USA mohly přidat další základny, pokud se v Evropě změní bezpečnostní situace. Plány jsou zvažovány po čtvrtečním setkání vojenských velitelů NATO v Bruselu.

Krátká zpráva

Z Azovstalu měli odejít všichni obránci, tvrdí ruská média

Ruský ministr obrany Sergej Šojgu oznámil Vladimiru Putinovi, že k 20. květnu byli z Azovstalu evakuováni všichni ukrajinští bojovníci, uvedla agentura RIA Novosti. Celkem se mělo jednat o 2 439 bojovníků pluku Azov a dalších ukrajinských obránců operujících na území Azovstalu. Šojgu informoval ruského prezidenta Vladimira Putina o dokončení operace a úplném osvobození Azovstalu a města Mariupol od ukrajinských obránců.

Píše se na Deník.cz