Zpravodajství

Krádež bankomatu zachytila bezpečnostní kamera

Krádež bankomatu zachytila bezpečnostní kamera
Zdroj: TV Nova

Další bankomat padl brzo ráno za oběť lupičům. Jedná se už o několikátý případ za poslední dobu. Neznámí maskovaní muži přístroj porazili autem, naložili a bleskurychle zmizeli. Podívejte se na exkluzivní záběry průmyslové kamery.

Zloději prorazili automobilem dveře a doslova si dojeli pro svou kořist.

Kolem půl šesté couvá do centra auto a velkou rychlostí vráží do bankomatu. Ten ale zatím zůstává na svém místě. Následuje druhý pokus, po kterém přístroj padá. Zloději nakládají svůj lup, usedají do auta a mizí ve tmě.

Ráno prodavačka nachází na místě už jen několik rozbitých dlaždic. Lupiči si schválně vybrali víkend, kdy je kvůli místní diskotéce hlavní vchod po celou noc otevřený. Nad ránem je navíc objekt většinou zcela prázdný. Tentokrát však nebyl.

 

"Chtěli požádat mladíka s mladou ženou, kteří podle našich zjištění se nacházeli v době krádeže bankomatu přímo v téhle chodbě, aby se přihlásili," říká policejní mluvčí. 

 

Na Přerovsku je to už několikátý případ krádeže bankomatu za poslední dobu. V srpnu někdo vyhodil do vzduchu přístroj v jednom z přerovských obchodních domů. V Kojetíně se zloději pokusili dostat do bankomatu pomocí autogenu, v Lipníku nad Bečvou výbuchem plynu.

 

Televizní noviny

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz