Zpravodajství

Janis Sidovský zanevřel na novináře

Janis Sidovský zanevřel na novináře
Zdroj: Korzo

Producent Janis Sidovský, blízký přítel prezidentky nadačního fondu Kapka naděje Venduly Svobodové, se rozhodl, že nejméně půl roku nebude poskytovat žádné rozhovory novinářům. "Volají mi denně desítky lidí z různých médií, ale musíte mi prominout, učinil jsem po zralé úvaze takovéto rozhodnutí," řekl životní partner Pavla Vítka.

Důvodem, který oba vedl k tomu, že se nebudou na veřejnosti vyjadřovat a stáhnou se do ústraní, je podle Sidovského nechutná hysterie, která se rozpoutala po pohřbu hudebního skladatele Karla Svobody. Janis Sidovský, který pomáhal vdově Vendule s organizací pietního aktu, nemá zájem podílet se rozpitvávání této tragédie, která je všechny hluboce zasáhla.

S Vendulou Svobodovou spojuje Janise i společné pracoviště, které sdílí s Nadací Kapka naděje. Tu také jeho agentura mediálně zastupuje a organizuje její charitativní akce. Oba také od září téměř každý pátek a sobotu trávili společně při studiu. Absolvovali exkluzivní certifikovaný kurz Top management, určený manažerům na vrcholových pozicích. Kurz v ceně asi padesáti tisíc korun byl zaměřen na vedení lidí, finanční management, řízení změn a strategický management. Vendula Svobodvá i Janis Sidovský absolvovali závěrečné tři dny intenzivní výuky a závěrečné zkoušky úspěšně, takže oba spolu s dalšími dvanácti manažery z Čech a Moravy obdrželi kýžený Certfikát ICV. Stalo se tak v lipenském hotelu Jenišov jen pár hodin před tragickou sebevraždou geniálního hudebního skladatele Karla Svobody.

Korzo

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz