Zpravodajství

Změna místa koncertu Faithless

Koncert Faitless se měl ještě před pár dny odehrát v pražském Veletržním paláci. Dnes je už všechno jinak. Koncert bude pro velký zájem přesunut do velké T-Mobile Arény.

Datum 10. dubna by si do svých diářů měli zanést nejenom všichni příznivci a fanouškové v současnosti jedné z nejúspěšnějších tanečních kapel vůbec. Na svém pražském koncertě předvedou Faithless svou velkolepou show.

Bezpochyby největší taneční skupina Evropy zavítá po letech opět do České republiky.Tentokrát už s mohutnější produkcí a plnohodnotným koncertním programem, během něhož představí živou podobu alba, jež vyšlo loni v listopadu 2006 a nese název To All New Arrivals. Singl z něj, skladbu Bombs můžete slyšet na nejedné rozhlasové stanice.

Faithless mají na svědomí nejednu velkou taneční doslova hymnu. Znáte jistě pecky typu Insomnia, God Is A DJ, Salva Mea atd. Jejich umění obdivují miliony clubberů po celém světě. Energie, která se dá zažít na jejich koncertech je neopakovatelná.

Ale již dávno mohlo být po všem. Před dvěma lety totiž Faithless ohlásili svůj konec, odjeli poslední turné a vydali kompilaci největších hitů. Pak ovšem vycítili, že prostě ještě mají hudebnímu světu co říct.

Sister Bliss porodila, Rollo se stal otcem a Maxi Jazz se ještě víc posílil buddhismem. Všechno nasvědčovalo tomu, že po čtyřech řadovkách, oznámeném konci kariéry, oficiálně posledním turné a vydání kompilace největších hitů Forever Faithless, které se po světě prodalo přes 1,2 milionu, se nad Faithless zavře hladina. Nestalo se tak. Naštěstí.

Jedinečnou příležitost užít si znovuzrozené Faithless naživo budete mít 10. dubna 2007 v pražské T-Mobile Arény. Od osmi večer. Sežeňte si lístky včas! ...

10:15

Co byste neměli přehlédnout

Důležité Události

Voyo

Sledujte Televizní noviny ve full HD a bez reklam na Voyo.cz

Píše se na Deník.cz